Youtube Instagram

BIZNES

BUSINESS MEETINGS

image
Kameralność wnętrz i jakość serwisu tworzą wyjątkową atmosferę, sprzyjającą organizacji wydarzeń biznesowych w każdej formule. Restauracja w rezydencji oraz lunchowa z kominkiem, połączona z lobby barem i dwustumetrowym tarasem to miejsca do swobodnych rozmów przy śniadaniu, lunchu lub kolacji.

Zadzwoń, aby zarezerwować termin swojego spotkania biznesowego!

BANKIETY I PREMIERY

image
Restauracje wraz z przyległymi pomieszczeniami tworzą funkcjonalną przestrzeń do indywidualnej aranżacji różnych wydarzeń. Dzięki temu każdy bankiet i impreza zyskują niepowtarzalny charakter.

Na indywidualne życzenie Gości służymy pomocą w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji. W wyposażenie naszych sal wchodzą nowoczesne urządzenia multimedialne, do dyspozycji podczas wydarzenia.

Zadzwoń, aby ustalić szczegółową ofertę dla Twojej uroczystości!

KONFERENCJE

image
Smolarnia jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji biznesowej, zebrania zarządu czy rady nadzorczej. Gościom udostępniamy nowoczesny sprzęt multimedialny oraz wyposażenie sal konferencyjnych. Na terenie całego obiektu dostępny jest Internet.

Salę konferencyjną o powierzchni 200 m² można podzielić na niezależne moduły. Do dyspozycji Gości są również: Restauracja lunchowa i business meeting room z wyjściem na taras, w których odbywają się kameralne spotkania biznesowe W ramach oferty Rezydencja proponuje przygotowanie oraz druk materiałów konferencyjnych. Podczas przerw oferujemy różne propozycje menu konferencyjnego.

Zadzwoń i omów szczegóły swojej konferencji!

WARSZTATY KULINARNE

image
Podążając za najnowszymi trendami, Szef Kuchni, Paweł Salamon, proponuje profesjonalną formułę warsztatów kulinarnych dla biznesu. Zaproś swoich klientów na ciekawą przygodę z jedzeniem w roli głównej, aby później podczas konsumowania własnych dań, w rozluźnionej atmosferze, prowadzić owocne rozmowy biznesowe. Albo zorganizuj ciekawą integrację dla swoich pracowników.

Zadzwoń i zamów warsztaty dla swojej firmy!

KOLACJE DEGUSTACYJNE

image
Cykliczne podróże kulinarne, przeniosą Państwa w świat przepełniony smakami wyjątkowych potraw i perfekcyjnych win.  Podczas kilkugodzinnej kolacji Goście mogą rozwijać pasje kulinarne w towarzystwie Szefa Kuchni oraz sommeliera. Specjalne menu i forma kolacji wprowadzają idealną atmosferę do długich konwersacji.

Każda kolacja degustacyjna charakteryzuje się innym motywem przewodnim. Zapraszamy do obserwowanie naszych aktualności!

 

Na życzenie gości istnieje możliwość przygotowania indywidualnej kolacji degustacyjnej. Informacje pod nr.  +48 67/216 33 69

IMPREZY FIRMOWE

image
Rezydencja wraz z otoczeniem tworzą rozległy kompleks, w którego skład wchodzą: taras, dziedziniec, chata biesiadna, boiska, plaża i pobliski park. W ramach jednej dużej imprezy plenerowej można realizować równolegle wiele scenariuszy.

O menu, programie i sposobie organizacji uroczystości decyduje ich charakter. Organizujemy przyjęcia takie jak: aperitif, koktajl lub garden party, a także lunche, brunche, obiady biznesowe, bankiety, firmowe imprezy integracyjne. Współpracując z agencjami eventowymi oraz wykorzystując atrakcje w okolicy rezydencji, pomożemy stworzyć Wam imprezę firmową wzbogaconą wieloma atrakcjami, która na długo pozostanie w pamięci Waszych gości.

Zadzwoń, aby poznać pełne możliwości Smolarni!